Úvod > Firmy > Som gurmán - tisíc chutí života

špeciality

Uvádzacia akcia 15% zľava na BIO RIZOTO

Stiahnite si kupón na zľavu

Mám záujem

Gurmánske špecialitky aké nikde nenájdete. Výnimočné chute v bio kvalite, eko a fair trade. Objednajte si oleje, čaje, sušené pradajky, džemy, medy a buďte gurmán.

 • Gurmánske špeciality
  Výnimočné čaje, oleje aj špeciality z našich gurmánskych potuliek svetom, teraz jednoducho
  objednáte v našom eshope
 • Darčeky pre každého
  Nech je príležitosť akákoľvek, pre muža, či ženu, alebo aj pre obdarovanie seba samého. Urobte radosť sebe, a vašim blízkym gurmánskymi darčekmi.
 • Bio kvalita a Fair Trade
  Vyberáme iba špeciality, ktoré sú zdravé pre nás, ale aj pre planétu, preferujeme výrobcov Fair Trade a ponúkame aj vegánsku bio kvalitu.
Eshop so špecialitami, bio, olejmi, čajmi a darčekmi

O NÁS

Internetový obchod pre gurmánov. Sme partia gurmánov, ktorých nájdete v perfektných reštauráciách a ešte lepších obchodoch s gurmánskymi špecialitami. Hľadáme v nich inšpiráciu a chute života.

čítať viac >

Kontaktovať
Veľkoobchod bio potravín

NAŠE SLUŽBY

Predaj maloobchodne, ale i veľkoobchodne. Okrem špecialít z celej Európy, ktoré sú výhradne v Bio kvalite, ale aj Fair-Trade vyrábame vlastné potraviny pod značkou Hell Delicious.

čítať viac >

Zadaj dopyt

VÝBER Z PONUKY

Cabernet Sauvignon Rosé, neskorý zber 2015

Víno polosuché, neskorý zber Víno z hrozna dopestovaného v Hlohovci, v minulosti i dnes nazývanom ,,mestom ruží“ sa vyznačuje ovocnou vôňou, ktorej základ tvoria jemné tóny jahôd, malín, čerešní a ...

čítať viac >

Eco Bamboo Cup - Cars, bambusový eco-friendly term

ECO BAMBOO CUP - Ekologický termo hrnček so silikónovým viečkom a objímkou. Vyrába sa z organických bambusových vlákien a neobsahuje žiadne chemikálie, ktoré by sa pri vyššej teplote mohli uvoľniť ...

čítať viac >

Bohaté ružové víno s výraznejšou chuťou. Decentný

Ružové nealkoholické víno Carl Jung Objem 0,75 l Krajina Nemecko Oblasť Porýnie Farba Ružové Typ Víno bez alkoholu Bohaté ružové víno s výraznejšou chuťou. Decentný buket so stredne dlhým ...

čítať viac >

RÝCHLA SPRÁVA

Akciová ponuka eko bambusových termohrnčekov - vynikajúca cena za set dvoch hrnčekov. Ideálne ako darček pre pár, alebo kamarátku a teba.

Chcem dostávať upozornenia do mobilného telefónu

NOTIFIKÁCIE DO MOBILNÉHO TELEFÓNU

Nájdi nás v mobilnej aplikácii Virtualne a nechaj si posielať notifikácie rýchlych správ o akciách a zľavách do svojho mobilného telefónu. Viac informácií

TOP PONUKY

FLAVIOL - repkový olej

Repkový olej za studena lisovaný a tiež mechanicky rafinovaný. Kvalitný slovenský olej za rozumnú cenu.

FLAVIOL - repkový olej za studena lisovaný - pri teplote okolo 45°C, fyzikálne rafinovaný repkový ...

čítať viac >

Cena 3 - 4€

Odpovedať na ponuku

BLOG

Fair-trade čaje v bio kvalite

Značka Harney & Sons stavia na záväzku poskytnúť zákazníkom čo najkvalitnejší čaj. Tento sľub, ktorý sa uskutočnil pred viac ako 30 rokmi, slúži ako hlavný princíp spoločnosti. Čaje Harney & Sons vynikajú umením miešania čaju. Sú nádherným darčekom samému sebe.

čítať viac >

FLAVIOL - za studena lisovaný repkový olej panenský

Repkový olej zo semien repky olejnej sa lisuje pod prísnym dohľadom pri teplote max 45 °C bez pridania chemikálií. Vďaka nízkej teplote lisovania sa v oleji neznehodnocujú rozpustné vitamíny prítomné v rastline, najmä vitamín E, a zároveň sa zachováva ideálny pomer omega-3 a omega-6 mastných kyselín.

čítať viac >

Hell deliciou BIO risotto nero, BIO risotto rosso

Vychutnate si BIO risotto s hľuzovkou a paradajkou a rozmarínom, vhodné aj pre vegetariánov, či vegánov a tiež pre ľudí alergických na lepok. Nájdete aj na www.somgurman.sk

čítať viac >

KONTAKT

poloha

Eshop s čajom, vínom, olejmi a darčekmi

Názov:
Som gurmán - tisíc chutí života
Adresa:
Puškinova 1423/12, 05201 Spišská Nová Ves
Telefón:
+421903033471
Mobil:
+421903033471
Email:
somgurman@somgurman.sk
Web:
https://www.somgurman.sk/
 
Obchodné podmienky
 
Ochrana osobných údajov
Sociálne siete:
social.facebooksocial.instagram
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.