Úvod > Ponuka práce > Výroba, priemysel > Nábory v januári - ponuka pre mužov v automotive

Nábory v januári - ponuka pre mužov v automotive

Pracovná oblasť:
Výroba, priemysel
V meste:
Holýšov
Možný termín nástupu:
január 2019
Hlavný
Ponúkame:
Hľadáme operátorov výroby na prácu v Ostrove u Stříbra (ČR) na HPP v medzinárodnej spoločnosti. Ubytovanie HRADENÉ a zabezpečené, nástupný plat od 110Kč/hod. (po skúšobnej dobe navýšenie), zákonné príplatky, bonusy, prémie. Požadujeme čistý register trestov, fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav.
Náplň práce:
Náplňou práce je výroba a montáž autosedačiek, obsluha strojov a zariadení vo výrobe a finálna kontrola.
Pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 948 423 461 alebo emailom na novotna@propersona.sk Zavolaním alebo odoslaním životopisu dávate v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, automaticky súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania a to po dobu 2 rokov, pričom tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať alebo požiadať o predĺženie tejto lehoty. Dotknutá osoba je povinná poskytnúť pravdivé a aktuálne osobné údaje. V prípade zmeny osobných údajov je dotknutá osoba povinná zmenu bezodkladne oznámiť prevádzkovateľovi.
Kontakt:
+421948423461
tel:
novotna@propersona.sk
Dátum pridania:
6.12.2018
Počet videní:
17

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára