Úvod > Ponuka práce > Ekonomika, financie, účtovníctvo > Obchodný manažér - referent predaja

Obchodný manažér - referent predaja

Pracovná oblasť:
Ekonomika, financie, účtovníctvo
V meste:
Spišská Nová Ves
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- práca v mladom kolektíve

- možnosť profesného rastu

- práca v stabilnej spoločnosti
Náplň práce:
Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požiadavky telefonicky alebo mailom.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:

„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti NOVES okná, a.s. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely získania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Na Slovensku pôsobíme už vyše 20 rokov. Zaoberáme sa výrobou plastových a hliníkových okien, dverí, fasád. Zamestnávame viac ako 140 ľudí a pôsobíme v 5 krajinách Európy.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
6.1.2018
Počet videní:
530