Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Obchodný reprezentant ULTIMUV

Obchodný reprezentant ULTIMUV

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Bratislavský kraj
Možný termín nástupu:
01.11.2017 dohoda
Hlavný
Ponúkame:
Práca v mladom kolektíve na zaujímavom projekte.

Vzdelávací program.

Motivačné ohodnotenie.

Služobné auto aj na súkromné účely.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Dohodou
Podmienky výberového konania:
Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.
Spoločnosť Business Partner Academy, s.r.o. má v portfóliu dva hlavné projekty.
Prvým je PiQiPi. Ide o výrobu a distribúciu inovatívnych detských hračiek, podporujúcich rozvoj motorických schopností a predstavivosti.
Druhým je ULTIMUV zameraný na zdravý životný štýl. Naše pohybové centrá už máme V Spišskej Novej Vsi, Banskej Bystrici, Košiciach a sme v procese otvárania ďalších po celom Slovensku.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
27.10.2017