Úvod > Ponuka práce > Strojárstvo > Zamestnanec na dohodu (strojný zámočník) (Ref. č.: F01E1)

Zamestnanec na dohodu (strojný zámočník) (Ref. č.: F01E1)

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Strojárstvo
V meste:
Spišská Nová Ves
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Študentská prax
Ponúkame:
zaujímavá, nemonotónna práca
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Pracovná pozícia je obsadzovaná na dobu určitú na zastupovanie zamestnanca počas PN.

Miesto výkonu práce: MVE Krompachy.

Ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkam, ktoré na pozíciu sú kladené. Ďakujeme za pochopenie.
O spoločnosti:
Slovenské elektrárne, a.s., sú spoločnosťou, ktorej hlavnou podnikateľskou činnosťou je výroba a predaj elektriny. Podľa disponibilného inštalovaného výkonu sú Slovenské elektrárne najväčším výrobcom elektrickej energie na Slovensku a jedným z najväčších v strednej a východnej Európe. Spoločnosť tiež vyrába a predáva teplo a poskytuje podporné služby pre elektrizačnú sústavu. Slovenské elektrárne disponujú 4 301 MWe hrubého výkonu a majú ideálny výrobný mix – jadro, vodu a klasické zdroje. Prevádzkujú 31 vodných, 2 atómové, 2 tepelné a 2 fotovoltické elektrárne.

Cieľom spoločnosti je bezpečne, spoľahlivo, efektívne a konkurencieschopne vyrábať, predávať a obchodovať s elektrinou a teplom, bezpečne zaobchádzať s rádioaktívnymi odpadmi a vyhoreným jadrovým palivom, pri trvalom znižovaní negatívnych vplyvov výrobných procesov na životné prostredie. V roku 2016 vyše 90 % elektriny vyrobili bez emisií skleníkových plynov – najmä využitím vody a jadra.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
18.2.2018
Počet videní:
5